Alt-J zagrają w Warszawie

Alt-J
Alt-J fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

5 lutego 2018 na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert indierockowej formacji Alt-J.

Grupa wróciła do koncertowania po dłuższej przerwie, a na trasie promującej najnowszy album nie zabrakło Polski. Trio na początku czerwca wydało album “Relaxer”, który jest następcą dwóch przebojowych krążków zespołu.

Alt-J powstał dziesięć lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii.

Single “Breezeblocks” i “Matilda” rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek (“This Is All Yours”), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA.

Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Ta specyficzna mieszanka na długo pozostaje w pamięci, niosąc ze sobą niezapomniane doznania muzyczne.

▸ Przeczytaj również: Opole 2017: Znamy wykonawców – Debiuty i Premiery oraz Jubileusz

Najnowszy album “Relaxer” oparty jest przede wszystkim na spokojnych, gitarowych melodiach, a promuje go singel “3 WW”, który można sprawdzić poniżej.

Bilety na koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży.

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | go-ahead
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Alt-J
PODZIEL SIĘ