Gromee otworzy Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn

Gromee
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

24 sierpnia na PGE Narodowym Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn zainauguruje Gromee.

Krakowski producent, DJ, autor tekstów i kolekcjoner muzyki – Gromee rozpocznie sportową imprezę przygotowanym przez siebie medleyem przebojów oraz muzyką skomponowaną specjalnie na tę okazję.

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego każda produkcja to komercyjny sukces.

“Follow You” otrzymał status Złotej Płyty, “Fearless” i “Spirit” pokryły się Platyną, a ten ostatni znalazł się ponadto na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych. Obecnie artysta promuje swój wakacyjny hit “Runaway”.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Elton John, Mariah Carey, Enrique Iglesias, Alan Walker.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzny zostaną rozegrane w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku/Sopocie. Mecz otwarcia, jak podczas pamiętnych Mistrzostwa Świata w 2014 roku z Serbią, Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie.

▸ Przeczytaj również: Opole 2017: Znamy wykonawców – Debiuty i Premiery oraz Jubileusz

Mistrzostwa rozpoczną się 24 sierpnia, a finał z krakowskiej Tauron Areny kibice będą mogli zobaczyć 3 września. Transmisję ceremonii otwarcia oraz mistrzostw będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat.

ZOBACZ TELEDYSK
GROMEE – RUNAWAY

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | Sony Music
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Gromee
PODZIEL SIĘ