MUZOTAKTNEWSYFilmKup auto z filmu Baby Driver i teledysku Run The Jewels

Kup auto z filmu Baby Driver i teledysku Run The Jewels
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Baby Driver” to niewątpliwie jedna z lepszych kinowych wakacyjnych propozycji. Poza świetnym aktorstwem, znakomitym soundtrackiem, mieliśmy tam także wspaniałe auta. Jedno z nich można kupić na eBayu.

Subaru WRX, które widzieliśmy w scenie otwarcia Baby Driver i teledysku Run The Jewels  trafiło na sprzedaż.

REKLAMA

Cena za filmowy pojazd to 48 200 dolarów. Auto nie tylko pojawiło się w obrazie z Anselem Elgortem za kółkiem, ale także w klipie “Chase Me” Danger Mouse’a, Big Boia i Run The Jewels.

Ponadto “pojawiło” się na czerwonym dywanie podczas premiery “Baby Drivera” w Los Angeles. Acha, i jest czerwone. Jak zapewnia sprzedawca, samochód jest jak najbardziej sprawny i nadaje się do jazdy.

Materiały promocyjne partnera

Dokładny opis samochodu można znaleźć przy ofercie na eBayu pod tym adresem.

Przypomnijmy, że bohaterem Baby Driver jest młody kierowca, który ze względu na swój wygląd otrzymał ksywkę Baby (w tej roli Ansel Elgort).

Chłopak specjalizuje się w brawurowej jeździe samochodem i zapewnia ucieczkę po napadach na banki. W obsadzie znaleźli się także Lily James, Jon Hamm, Jamie Foxx i Kevin Spacey. Za kamerą stanął Edgar Wright.

▸ Przeczytaj również: Opole 2017: Znamy wykonawców – Debiuty i Premiery oraz Jubileusz

By przypomnieć sobie jak wygląda wyżej wymieniany samochód, poniżej można obejrzeć otwierającą scenę filmu “Baby Driver”, a także teledysk “Chase Me”.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA