Gwyneth Paltrow znów z Avengerami

Gwyneth Paltrow oglądała Coldplay na Glastonbury
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Do sieci wyciekły zdjęcia z planu czwartego filmu z serii “Avengers”. Dowiadujemy się z nich, że w obsadzie znajduje się Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow ponownie zgra Pepper Potts, którą portretowała w trzech obrazach o Iron Manie, w produkcji “Avengers” oraz ostatnio w “Spider-Man: Homecoming”.

Na zaprezentowanych fotkach Paltrow widziana była z Robertem Downeyem Jr., Markiem Ruffalo i Jonem Favreau. Zdjęcia już zostały usunięte z sieci.

Niezatytułowany wciąż projekt trafi do kin rok po premierze “Avengers: Infinity War”, którą zaplanowano na kwiecień 2018 roku. Część czwartą zobaczymy 3 maja 2019 roku.

W “Avengers: Infinity War” superbohaterowie łączą siły, aby zmierzyć się z tytanem Thanosem oraz będącą w jego posiadaniu rękawicą nieskończoności.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry – Najnowszy album „Witness” Numer 1 na liście Billboard!

W rolach głównych wystąpią Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Chris Pratt, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Josh Brolin. Ponadto spodziewane jest, że na ekranie pojawią się Captain Marvel (Brie Larson), Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) i Spider-Man (Tom Holland).

R E K L A M A » zespoły weselne