Hurts pojawi się w 2016 roku w Polsce na dwóch koncertach

Hurts28 lutego 2016 w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich i 14 marca na warszawskim Torwarze na dwóch koncertach w Polsce wystąpi zespół Hurts.

9 października ukaże się trzecia płyta w dorobku Hurts – tym razem wyprodukowana m.in. przez Stuarta Price’a (znanego ze współpracy z Madonną, The Killers czy Take That) i Ariela Rechtshaida (Haim, Vampire Weekend). Czy znajdą się na niej radiowe hity typu „Wonderful Life” czy bardziej podniosłe numery w stylu „Miracle” z drugiego krążka?

Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, choć podpowiedzi można szukać w promujących „Surrender” singlach – „Some Kind Of Heaven” i „Lights”:

Hurts, czyli Theo Hutchcraft i Adam Anderson, mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i trzy miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej („Happiness” z 2010 roku) i Złotej Płyty („Exile” z 2013).

Najnowszy, udostępniony właśnie „Slow” przypomina jednak klasycznych Hurts – w podniosłym klimacie i dramatycznym, mrocznym przesłaniem. Cala płyta Hurts „Surrender” z hitem „Some Kind Of Heaven” ukaże się 9 października w wersji cyfrowej, na CD i LP a Polscy fani będą mieli okazję nabyć ją w szczególnej, specjalnej wersji. Szczegóły już wkrótce!

POSŁUCHAJ SINGLA
HURTS – SLOW

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!