John Cena i Kevin Hart w nowej wersji serialu Nieustraszony

John Cena i Kevin Hart w nowej wersji serialu Nieustraszony (
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gwiazdor wrestlingu John Cena i komik Kevin Hart mają wystąpić w nowej wersji popularnego w latach 80. serialu Nieustraszony (“Knight Rider”).

W nowym projekcie Nieustraszony (“Knight Rider”) John Cena miałby zagrać Michaela Knight, którego oryginalnie portretował David Hasselhoff. Kevin Hart użyczy z kolei głosu niezwykłemu samochodowi imieniem KITT.

Wcześniej z projektem wiązani byli Chris Pratt i Danny McBride.

Stworzony przez Glena A. Larsona serial “Nieustraszony” opowiadał o agencie F.L.A.G. (Foundation for Law And Government – Fundacja na rzecz Prawa i Rządu) Michaelu Knightcie (w tej roli występował David Hasselhoff), rozwiązującym zagadki o charakterze kryminalnym w asyście nowoczesnego i wszechstronnego samochodu – KITT-a. Cykl trwał 4 sezony i był emitowany na antenie NBC w latach 1982-1986.

W latach 2008-2009 sieć NBC zdecydowała się również na remake jednego sezonu. Jako Michael wystąpił Justin Bruening, z kolei Val Kilmer użyczył głosu KITT-owi.

W telewizji nie zabrakło również spin-offów (m.in. “Knight Rider 2000”, “Knight Rider 2010” i “Team Knight Rider”).

▸ Przeczytaj również: Blac Chyna i Nicki Minaj ścigają się (zobacz wideo „Rake It Up”)

John Cena niedawno potwierdził udział w obsadzie filmu o Bumblebeem, spin-offie “Transformers”.

Kevin Hart to amerykański komik, aktor i producent, znany z występów stand-upowych a także filmów “Polowanie na drużbów” czy “Cienki Bolek”. Niedawno zajęty był na planie “Jumanji”.

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!