Avicii prezentuje lyric video do “Friend of Mine”

Avicii rozpoczął publikację lyric video do swoich utworów z EPki „Avici”, która ukazała się 10 sierpnia! Codziennie, o godzinie 16.00, możemy odkrywać nowe, animowane obrazy skręcone techniką 3D, które stanowią kolejne części jednej historii Niedługo zobaczymy także oficjalny klip do singla „Without You”.

„Avici” to zdecydowanie najbardziej osobista płyta w dyskografii Berglinga. Gościnnie na wydawnictwie pojawiają się m.in. Rita Ora i Aluna George.

Materiał promuje singiel „Without You” – piosenka o wolności, w której śpiewa Sandro Cavazza. Utwór jest wynikiem wielogodzinnych rozmów podczas podróży do Kalifornii.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów i producentów świata – Avicii ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt, miliardy streamów i występy na największych scenach.

W połowie 2016 roku, przytłoczony życiem w ciągłej trasie, Tim Berling aka Avicii ogłosił koncertową emeryturę. Ta trudna decyzja dała mu jednak wolność i czas na to co lubi najbardziej tworzenie i nagrywanie muzyki.

Nękany setkami telefonów z kolejnymi propozycjami występów, artysta z niewielką grupa przyjaciół i najbliższych współpracowników wybrał się w podróż życia. Sprzęt nagraniowy został spakowany do dwóch samochodów, które stanowiły prawdziwe objazdowe studio nagraniowe.

▸ Przeczytaj również: Blac Chyna i Nicki Minaj ścigają się (zobacz wideo „Rake It Up”)

W drodze między Kalifornią a Florydą, z zapierającymi dech w piersiach widokami w tle – od Grand Canyon do Monument Valley, powstał materiał „AVICII”.

R E K L A M A » zespoły weselne