Snowman zagra przed grupą Coma w Warszawie (data, miejsce)

Snowman

Poznańska grupa Snowman wystąpi 3 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie jako support zespołu Coma. Zespół zaprezentuje publiczności utwory z nowej płyty “Gwiazdozbiór”.

Snowman zagra przed grupą Coma w Warszawie! Zespół zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w 2008 roku krążkiem “Lazy”. Płyta została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i krytyków.

Po niezapomnianym koncercie premierowym w Studio im. A. Osieckiej zespół uzyskał nominację do prestiżowej nagrody Mateusze 2009 radiowej Trójki.

Muzykę grupy Snowman określa się na wiele sposobów: post rock, jazz, elektronika, trans jazz, rock progresywny, psychodelia, gitarowa alternatywa lub po prostu eksperyment.

Drugą płytą “The Best Is Yet To Come” Snowman pokazał swoje nowe oblicze – zdecydowanie bardziej piosenkowe, melodyjne i dynamiczne. Muzycy udowodnili, że potrafią z pasją eksploatować nowe obszary i wciąż twórczo poszukują nowych form ekspresji. Pokazali nowy repertuar i odświeżoną muzyczną formę – energetyczną, krzykliwą i angażującą.

W 2017 Snowman powrócił na rynek z płytą “Gwiazdozbiór”. Pierwsza, cyfrowa odsłona nowego materiału miała miejsce w serwisie Tidal w studyjnej jakości Master Quality.

5 maja Gwiazdozbiór trafił do sklepów formie tradycyjnej. Tym razem zespół powrócił z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy album to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego, co prawdziwe.

Repertuar to kompozycje, które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie i intrygujące teksty podkreślone przez wokal lidera Michała Kowalonka. Najnowszym singlem z krążka jest “Gwiazdozbiór Strzelca”, którego można posłuchać pod koniec wpisu.

Wcześniej zespół zapowiedział serię koncertów z Anią Dąbrowską.

Oto harmonogram występów:
15 października – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
16 października – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
31 października – Warszawa, Palladium
19 listopada – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
21 listopada – Lublin, Spotkania Kultur
30 listopada – Wrocław, Centrum Koncertowe

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Bilety:
Przedsprzedaż – 59 zł (stojące), 79 zł (balkon)
Od 17 listopada – 66 zł (stojące), 86 zł (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eBilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.Eventim.pl, www.TicketPro.pl