American Horror Story: Cult z pierwszym zwiastunem (WIDEO)

Dzień po premierze czołówki “American Horror Story: Cult” twórcy przedstawili pierwszy zwiastun nowego sezonu antologii Ryana Murphy’ego.

American Horror Story: Cult z pierwszym zwiastunem! Wideo, które obejrzeć można na MUZOTAKT.pl, pozwoli fanom cyklu na dokonanie dokładnej analizy i snucie różnorakich spekulacji.

Wiele tu szczegółów, postaci, miejsc i sytuacji. Wątek polityczny będzie tylko punktem wyjścia – potem dziać się będzie coraz straszniej.

Przypomnijmy, że nowy sezon nawiązywać będzie do ostatniej kampanii i rywalizacji między Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Twórca cyklu, Ryan Murphy, uściślił jednak, że na ekranie nie zobaczymy kandydatów Republikanów i Demokratów.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

W obsadzie znaleźli się Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes i Adina Porter. Ryan Murphy zapowiedział też, że wróci postać przerażającego klauna. Ponadto angaż otrzymała Lena Dunham (“Dziewczyny”).

Premierę “American Horror Story: Cult” wyznaczono na 5 września.

https://www.youtube.com/watch?v=-27J0sR9268

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!