Liam Gallagher w studiu z sekcją smyczkową (WIDEO)

Liam Gallagher zaprezentował teledysk do singla “For What It’s Worth” z nadchodzącej solowej płyty.

Liam Gallagher w studiu z sekcją smyczkową! Wideo powstało w Air Studios w Londynie. W klipie widzimy rockmana podczas sesji z zespołem oraz sekcją smyczkową.

– W życiu popełniłem wiele błędów – mówił wcześniej o utworze muzyk w rozmowie z Noisey. – Takie życie. Tym numerem przepraszam wszystkich, których wkurzyłem. Na pewno jednak nie napiszę dla każdego z nich osobnej piosenki. To ta jedna. Przetrawcie to do jasnej chory i zapomnijcie o tym.

Nagranie promuje album “Wall of Glass”, który ukaże się 6 października. Producentem czterech utworów jest Greg Kurstin, który współpracował z Adele a także wspierał Foo Fighters przy ich nadchodzącym krążku, “Concrete And Gold”. Resztą materiału zajął się Dan Grech-Marguerat, który wcześniej produkował Radiohead, Mumford and Sons czy Circa Waves.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Longplay wypełni 12 nagrań. Oto ich tytuły:

1. Wall Of Glass
2. Bold
3. Greedy Soul
4. Paper Crown
5. For What Its Worth
6. When Im In Need
7. You Better Run
8. I Get By
9. Chinatown
10. Come Back To Me
11. Universal Gleam
12. Ive All I Need

Po rozpadzie Oasis w 2009 roku Liam Gallagher powołał do życia grupę Beady Eye, z którą wydał dwie płyty “Different Gear, Still Speeding” (2011) i “BE” (2013). Zespół zakończył działalność w 2014 roku.

ZOBACZ TELEDYSK
LIAM GALLAGHER – FOR WHAT IT’S WORTH

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!