Nowy hit od Ofenbach! “Katchi” godnym następcą “Be Mine”!

Nowy hit od Ofenbach!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Dorian Lo i César de Rummel, czyli jedna z największych sensacji na scenie klubowej w minionych kilkunastu miesiącach – paryski duet Ofenbach, wydał właśnie kolejnego kandydata na przebój, singla “Katchi vs Nick Waterhouse”.

Wschodzący mistrzowie deep house’u i dance popu, Ofenbach mają już na koncie w swojej ojczyźnie diamentowego singla “Be Mine”.

Teraz zaproponowali utwór, który tylko potwierdza ich status wielkich talentów muzyki klubowej. Deep house miesza się tu z elementami paru innych gatunków, tworząc porażającą mieszankę.

Zakupić albo posłuchać singla “Katchi vs Nick Waterhouse” można pod tym adresem: https://OfenbachFR.lnk.to/KatchiWW. Dodajmy, że Francuzom pomógł w powstaniu kompozycji nominowany do Grammy Leon Bridges.

Ofenbach pomimo krótkiego stażu ma całkiem nieźle ugruntowaną pozycję na klubowej scenie. Co miesiąc na Spotify słucha ich 5 mln fanów (do tej pory ich piosenki przesłuchano w skali całego świata ponad 130 mln razy).

Wielu wielbicieli Dorian i César mają w Polsce. U nas piosenka “Be Mine” dotarła do trzeciego miejsca na liście singli. Paryżanie od 2014 roku działają jako zespół, tworząc klubowe piosenki, które z miejsca zdobywają serca i parkiety.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Ofenbach doczekał się też we Francji nominacji do nagrody francuskiego DJ Mag w kategorii “Najlepszy debiutant”. Francuski Spotify wybrał duet do playlisty New Talent 2017. Remikserskie zdolności Doriana i Césara zostały wykorzystane przez takich tuzów klubowego grania jak Bob Sinclar, czy James Bay.

POSŁUCHAJ SINGLA
OFENBACH VS. NICK WATERHOUSE – KATCHI

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:warnermusic
PODZIEL SIĘ