Powiększa się obsada filmu Fahrenheit 451

Martin Donovan, Andy McQueen i Grace Lynn Kung dołączyli do obsady adaptacji powieści “Fahrenheit 451”.

Projekt Fahrenheit 451 powstający dla HBO oparty jest na kultowej książce science fiction “Fahrenheit 451” Raya Bradbury’ego.

W swoim dziele pisarz stworzył dystopiczną wizję świata przyszłości, w którym zakazano słowa pisanego, a czytanie i posiadanie książek uznawane jest za przestępstwo.

Najważniejsze jest oglądanie telewizji. Specjalna straż tropi tych, którzy łamią prawo i szuka nielegalnych księgozbiorów, żeby je palić. Głównym bohaterem jest strażak Montag, który pod wpływem przypadkowo spotkanej dziewczyny, Clarisse, zaczyna… czytać skonfiskowane w pracy książki.

Michael B. Jordan gra strażaka Montaga, a Michael Shannon jego mentora Beatty’ego. W obsadzie znalazły się już również Sofia Boutella (Clarisse) oraz Lilly Singh (Raven, tabloidowa vloggerka). Teraz do ekipy dołączyli Martin Donovan (“Ant-Man”), Andy McQueen (“The Girlfriend Experience”) i Grace Lynn Kung (“Sama przeciw wszystkim”).

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Za reżyserię filmu Fahrenheit 451 odpowiada Ramin Bahrani, który wraz z Amirem Naderim napisał scenariusz.

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!