Urszula na trasie “Romuald Lipko – Złote Przeboje”

Urszula na trasie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Urszula dołączyła do trasy koncertowej “Romuald Lipko – Złote Przeboje” i wystąpi obok Izabeli Trojanowskiej i Felicjana Andrzejczaka.

Urszula na trasie “Romuald Lipko – Złote Przeboje”! Projekt “Romuald Lipko – Złote Przeboje” to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby podczas jednego koncertu usłyszeć największe polskie przeboje, autorstwa Romualda Lipko, w oryginalnym wykonaniu znanych i lubianych gwiazd.

Podczas koncertów większość utworów prezentowana była publiczności w wykonaniu m. in. Izabeli Trojanowskiej i wokalisty Budki Suflera z początku lat 80. – Felicjana Andrzejczaka. Od września do grona artystów projektu i do udziału w trasie koncertowej dołącza również Urszula.

Koncerty Romualda Lipko dają publiczności wyjątkową okazje, aby usłyszeć w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka kultowy już “Jolka, Jolka pamiętasz?”, “Noc komety” oraz wcześniejsze przeboje Budki Suflera m.in. “Za ostatni grosz” czy “Nie wierz nigdy kobiecie” w jego wykonaniu. Udział Urszuli w projekcie, która jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej i która również trwale zaznaczyła się w historii współpracy z Budką Suflera, dopełnia koncerty o takie przeboje jak: “Malinowy król”, “Latawce, dmuchawce, wiatr”, “Luz-blues, w niebie same dziury”.

Podczas koncertów nie brakuje również takich przebojów jak: “Wszystko czego dziś chcę” oraz “Tyle samo prawd, ile kłamstw” i “Za darmo nic” w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej.

Na scenie uznanym artystom towarzyszą również młodzi wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda, którzy wykonują takie przeboje jak: “Takie tango”, “Bal wszystkich świętych”, “Aleja gwiazd”, “Nic nie może wiecznie trwać”.

Oto plan wrześniowych koncertów:
2 września – Wolbrom,
15 września – Gdańsk (koncert zamknięty) z udziałem Urszuli
17 września – Kraków, Podgórska Jesień Kulturalna z udziałem Urszuli
24 września – Zamek Dubieck

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Nowy zespół kompozytora pod nazwą Romualda Lipko Band powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider, aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym. Dokładnie 5 grudnia 2016 roku premierę swą miał świąteczny album pt. “Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem plejady największych polskich gwiazd oraz młodych artystów. Następnie zespół wydał dwa nowe single “Kochaj mnie” w wykonaniu Grzegorza Wilka i “Nigdy nie patrz wstecz” z Martą Świątek – Stanienda.

zespoły weselne