Przeklęte miasteczko w horrorze To (“It”)

By widzowie nie przegapili jednej z wielu produkcji na podstawie prozy Stephena Kinga, twórcy remake’u horroru “To” (“It”) zaprezentowali trzy promujące klipy.

Przeklęte miasteczko w horrorze To (“It”)! Pierwszy z klipów nosi tytuł “This Town Is Cursed”, drugi “Take IT” a trzeci I Don’t Want To Go Missing Either”.

Akcja adaptacji książki “To” Stephena Kinga rozgrywa się w miasteczku Derry w stanie Maine, w którym regularnie dochodzi do tajemniczych porwań i morderstw. Ich ofiarami często są dzieci. Grupa przyjaciół postanawia odszukać sprawcę. Wkrótce okazuje się, że “to” jest żyjącym od tysiącleci potworem, który potrafi przybrać dowolną postać. Zawsze uosabia jednak to, czego ofiara boi się najbardziej. Z trailera dowiadujemy się, że w przypadku tych dzieciaków jest to klaun.

Strasznego klauna ostatecznie zagrał Bill Skarsgård. W obsadzie znaleźli się także Jaeden Lieberher (“Midnight Special”), Jeremy Ray Taylor (“Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”), Sophia Lillis (“37”), Finn Wolfhard (“Stranger Things”), Wyatt Oleff (“Strażnicy galaktyki”), Chosen Jacobs (“Cops and Robbers”), Jack Dylan Grazer (“Tales of Halloween”) i Nicholas Hamilton (“Captain Fantastic”).

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Za kamerą nowej, kinowej wersji stanął Andres Muschietti, autor horroru “Mama”. Scenariusz napisali Cary Fukunaha, Gary Dauberman oraz Chase Palmer. Premierę, także w Polsce, zaplanowano na 8 września 2017.

zespoły weselne