Rita Ora i Ed Sheeran akustycznie w piosence “Your Song”

pobierz
pobierz
pobierz

Rita Ora zaprezentowała nową wersję swego najnowszego singla “Your Song”. W utworze gościnnie udziela się Ed Sheeran.

Do współpracy Rita Ora zaprosiła kolegę i współtwórcę nagrania – Ed Sheeran. Akustyczną wersję, z Sheeranem akompaniującym na gitarze, można sprawdzić pod koniec wpisu. Klip nakręcono w The Staples Center w Los Angeles.

Oryginalny utwór, który współtworzył też Steve Mac, miał premierę w maju i dotarł do 7. miejsca UK Charts.

– Ten numer zawiera w sobie wszystko, co chciałam przekazać: to piosenka pełna pozytywnej energii, która opowiada o sile i poczuciu spełnienia, kiedy wszystko w życiu idzie w dobrym kierunku. W tej chwili właśnie tak się czuję – opowiadała wcześniej wokalistka.

– Nagrywanie z Edem i Steve’em było niesamowite. Współpraca z najbardziej utalentowanymi songwriterami naszych czasów to wspaniałe doświadczenie. Przyjaźnimy się z Edem od dziecka, kooperacja z nim przy moim singlu to coś absolutnie wyjątkowego.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem.

Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 26-latki, “Ora”, ukazał się w 2012 roku. Artystka pojawiała się w programach telewizyjnych – m.in. “The Voice” i “The X-Factor”. Z kolei na ekranie kinowym Orę można było oglądać w “Szybkich i wściekłych 6”, “Do utraty sił” i “Pięćdziesięciu twarzach Greya”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Najnowszy longplay Ed Sheeran, “÷”, ukazał się 3 marca 2017 roku i pobił rekord Spotifya.

Poprzednia płyta to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. Niedawno wokalista gościł w serialu “Gra o tron”. W przyszłym roku będzie okazja, by znów sprawdzić koncertową formę artysty. Ed Sheeran 11 i 12 sierpnia 2018 roku zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie.

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | aceshowbiz
PODZIEL SIĘ