Mala zaprasza do kina

Alternatywna formacja Mala, która świetnie znana jest w już w Poznaniu, szykuje się na podbój reszty kraju. Zespół zaprezentował nowy teledysk.

Klip Mala powstał do nagrania “Kisus”, będącym połączeniem gitar, mocnej perkusji i elektroniki. Wszystko to okraszone jest kosmicznymi wizualizacjami wyświetlanymi na kinowym ekranie. Obrazek powstał w warszawskim Kinie Świt.

Mala to projekt założony przez producenta i kompozytora Pawła Górniaka oraz instrumentalistów Adama Lebiediewa, Pawła Filipkowskiego i Marcina Walickiego.

Zadebiutowali w 2015 roku nagraniem wideo do utworu “Sunrays”, które zrealizowali na połaciach opuszczonego, starego Dworca Głównego w Poznaniu.

Utwór szybko stał się rozpoznawalnym hitem wśród poznańskiej publiczności i utrzymywał się przez kilka miesięcy na czołowych miejscach listy przebojów radia Afera.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Na koncie mają koncerty autorskie oraz w roli supportu m.in. przed BirdPen w poznańskiej Minodze. Grupę Mala można było usłyszeć do tej pory m.in. na finałach festiwalu Emergenza czy też festiwalu Spring Break.

zespoły weselne