MUZOTAKTMUZYKANowy singielCircle II Circle: Posłuchaj nowego utworu!

Circle II Circle: Posłuchaj nowego utworu!
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Grupa Circle II Circle udostępniła w sieci swój nowy kawałek „Victim Of The Night” pochodzący z nadchodzącego albumu „Reign of Darkness”.

Zak Stevens zagrał kilka tygodni temu wraz z Savatage & Trans-Siberian Orchestra imponujący koncert na głównej scenie festiwalu Wacken 2015, przed 80 tysiącami osób. Teraz przyszedł czas na nowy album CIRCLE II CIRCLE.

REKLAMA

Zak Stevens został doceniony przez branżę i słuchaczy, a także odniósł komercyjne sukcesy najpierw Savatage i albumami „Edge Of Thorns”, „The Wake of Magellan” i „Dead Winter Dead” (kamienie milowe hard rocka i metalu, a także najlepsze notowania metalowe na listach w latach 90-tych) oraz płytami Circle II Circle np. „Seasons Will Fall”.

CIRCLE II CIRCLE to zespół, który od lat ewoluuje jednocześnie zachowując swój charakterystyczny styl, który tak kochają fani zespołu na całym świecie. „Reign Of Darkness” pokazuje co CIRCLE II CIRCLE ma do zaoferowania i przyćmiewa wszystkie wcześniejsze dokonania zespołu.

Materiały promocyjne partnera

„Można powiedzieć, że „Reign of Darkness” otwiera dla nas nowy rozdział, ale kiedy słyszysz te utwory, od razu wiesz, że to CIIC. Chcieliśmy złożyć hołd przeszłości, ale także odświeżyć nasz gatunek”, mówi Zak Stevens. „Reign of Darkness” to potężne metalowe brzmienie oraz mocne hard rockowe riffy podkreślające melodyjne i zaśpiewane z pasją wokale Zaka Stevensa. Po raz kolejny zespół stworzył coś nowego i coś świeżego.

Trzeci studyjny album Circle II Circle „Seasons Will Fall” uważany był, zarówno muzycznie jak i produkcyjnie, za najmocniejszy punkt w karierze zespołu. Tak było jednak tylko do czasu powstania nowej płyty CIIC!

POSŁUCHAJ SINGLA
CIRCLE II CIRCLE – VICTIM OF THE NIGHT

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA