Bastille też byli w serialu Gra o tron

Bastille grają dla serialowego Kleszcza (posłuchaj utworu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nie tylko muzycy Mastodon zagrali w serialu “Gra o tron”. Pochodzący z innej muzycznej bajki członkowie Bastille, również.

Panowie Bastille wcześniej zapowiadali udział w popularnej produkcji fantasy, ale wielu myślało, że nie doszło to jednak do skutku. Okazało się, że Bastille znaleźli się wśród statystów, a na dowód zaprezentowali zdjęcie w charakteryzacji.

Fotkę można zobaczyć pod koniec wpisu. Artyści oraz ich menedżer wystąpili w finale 7. sezonu.

W tym samym odcinku gościli członkowie metalowej kapeli Mastodon, z kolei na początku zakończonej właśnie odsłony, w nieco większej roli, zaprezentował się Ed Sheeran.

Muzykę Bastille cechują indiepopowe, podszyte taneczną elektroniką synthpopowe brzmienia.

Wśród inspiracji wymieniają Reginę Spektor, Björk, Bon Ivera czy Kate Bush. Wydany w 2013 roku debiutancki album “Bad Blood” , zawierający takie przeboje jak “Pompeii”, “Flaws”, “Laura Palmer” i “Things We Lost In Fire” okazał się międzynarodowym fenomenem, a w Polsce krążek szybko pokrył się platyną. Longplay “Wild World” miał premierę we wrześniu 2016 roku.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!