REKLAMA
Home NEWSY Seriale Powstanie trzeci sezon serialu Detektyw

Powstanie trzeci sezon serialu Detektyw

Stacja HBO dała zielone światło na realizację trzeciego sezonu antologicznej serii “Detektyw”. W roli głównej wystąpi Mahershala Ali.

Nic Pizzolatto, twórca cyklu, ponownie będzie pracować nad projektem “Detektyw”. Zadebiutuje też jako reżyser. Za kamerą stanie również Jeremy Saulnier (“The Green Room”).

Nowa odsłona opowiadać będzie o paskudnej zbrodni, do której doszło w Ozarks. Mahershala Ali zagra Wayne’a Haysa, detektywa policji stanowej.

Fani chcieliby powrotu aktorów i klimatu pierwszej części z Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem. Druga, w której wystąpili Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch i Vince Vaughn, wielu rozczarowała.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Mahershala Ali znany jest ze swej oscarowej roli w dramacie “Moonlight”, a także z seriali “House of Cards” czy “Luke Cage”. Współpracował również z HBO przy cyklu “Treme”.

Kraina Ozark znajduje się w środkowej części USA, terenie otoczonym przez rzeki: Missouri, Arkansas i Missisipi. Ostatnio Netflix zrealizował rozgrywający się na tych terenach serialowy thriller “Ozark” z Jasonem Batemanem i Laurą Linney w rolach głównych.

https://www.youtube.com/watch?v=Gv45ivA_emc

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nas w aplikacji Google News!Exit mobile version