MUZOTAKTNEWSYSerialeBrenton Thwaites liderem Tytanów (Teen Titans)

Brenton Thwaites liderem Tytanów (Teen Titans)
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Do obsady aktorskiej wersji animacji “Teen Titans” – “Titans” – dołączył Brenton Thwaites znany m.in. z “Dawcy pamięci” i “Bogów Egiptu” Brenton Thwaites.

Aktor ma wcielić się w głównego bohatera – Dicka Graysona, lidera grupy młodych i nieustraszonych mutantów, którzy mają zostać superbohaterami.

REKLAMA

– Dick Grayson to jedna z najważniejszych i najbardziej ikonicznych postaci uniwersum DC Comics – komentuje producent Geoff Johns.

– Nie było łatwo znaleźć aktora, który będzie mógł się w niego wcielić, ale udało się nam. Brenton ma w sobie emocjonalną głębię i serce, a także nutę czegoś niebezpiecznego i wygląd byłego protegowanego Batmana i przyszłego lidera Tytanów. Mamy dużo szczęścia, że chce z nami pracować.

Materiały promocyjne partnera

Wcześniej udział w produkcji potwierdziły Anna Diop (Starfire) i Teagan Croft (Raven).

Scenariusz filmu napisał Akiva Goldsman. Razem z Gregiem Berlantim, Geoffem Johnsem i Sarah Schechter zajmie się także produkcją.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Czytelnicy poznali Teen Titans w połowie lat 60. Prawdziwą świetność komiks przeżywał w latach 80. za sprawą duetu Marv Wolfman i George Pérez.

Później doczekał się animowanej wersji “Młodzi tytani”. Teraz czeka na film. W skład teamu wchodzili początkowo m.in. Robin, Kid Flash, Aqualad i Speedy. Później dołączyli do nich superbohaterowie Raven, Cyborg oraz Starfire.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA