MUZOTAKTNEWSYSerialeRobert Redford broni Ziemi ("Earth: One Amazing Day")

Robert Redford broni Ziemi (“Earth: One Amazing Day”)
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

BBC zamierza przedstawić w kinach kontynuację swojego serialu “Planeta Ziemia” (“Earth”). Narratorem produkcji zatytułowanej “Earth: One Amazing Day” został Robert Redford.

W amerykańskich kinach film zagości już 6 października. Zrealizowany został przez kanał BBC Earth Films i przeznaczony jest dla całej rodziny.

REKLAMA

Reżyserią zajęli się Richard Dale (“Human Body”) oraz Peter Webber (“Dziewczyna z perłą”). Scenariusz napisał Frank Cottrell-Boyce (“Droga do zapomnienia”). Muzykę skomponował Alex Heffes (“Mandela: Droga do wolności”).

– Jako filmowiec często szukam inspiracji w naturze – skomentował Robert Redford.

Materiały promocyjne partnera

– W filmie “Earth: One Amazing Day” studio BBC Earth Films połączyło sztukę narracyjną z najnowocześniejszą technologią, żeby uchwycić naturę i jej mieszkańców. Sceny i obrazy, które w tej produkcji można podziwiać, są równie inspirujące, co piękne. To zaszczyt, że mogłem wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Na ekranie obejrzeć będzie można m.in. źrebię zebry, które stara się przekroczyć rzekę, pingwina, który bohatersko podejmuje niebezpieczny marsz, żeby wykarmić swoją rodzinę, kichające wieloryby i leniwca poszukującego miłości.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Produkcją “Earth: One Amazing Day” zajął się Stephen McDonogh, który dla BBC nadzorował również prace nad “Wędrówkami z dinozaurami”.

Robert Redford obchodził niedawno swoje 81. urodziny. Na ekranie można go było podziwiać w filmie “Odkrycie”.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA