MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyEluveitie zagra w Polsce (data, miejsce, bilety)

Eluveitie zagra w Polsce (data, miejsce, bilety)
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Szwajcarska grupa Eluveitie ponownie odwiedzi nasz kraj i 20 grudnia wystąpi w krakowskim klubie Kwadrat. W roli supportu zaprezentuje się Silent Circus.

Kapela Eluveitie przyjedzie z nowym materiałem znanym z “Evocation II: Pantheon”. Album ukazał się 18 sierpnia 2017 roku nakładem Nuclear Blast Records.

REKLAMA

Akustyczna płyta “Evocation II: Pantheon”, promowana singlem i teledyskiem “Epona”, w warstwie tekstowej jest powrotem kapeli Chrigela Glanzmanna do opowieści powiązanych z mitologią celtycką, do panteonu galijskich bogów.

Tytuł każdej z 18 kompozycji na płycie odpowiada jednemu mitycznemu bóstwu. Lider Eluveitie śpiewa w języku staroceltyckim, co było możliwe dzięki jego współpracy z naukowcami, historykami z różnych krajów europejskich. Książeczka albumu również została starannie zaprojektowana. Całość nagrano w studiu należącym do gitarzysty Coronera, Tommy’ego Vetterli.

Dodatkowy smaczek nadchodzących koncertów Eluveitie to oczywiście jubileusz 15-lecia istnienia zespołu.

Materiały promocyjne partnera

Szwajcarska formacja, tworzona przez muzyków z kilku krajów, jak mało który metalowy wykonawca potrafiła połączyć brutalność z folkowymi motywami, granymi na tradycyjnych instrumentach. W 2014 roku zespół otrzymał w Szwajcarii nagrodę Swiss Music Award dla najlepszego zespołu koncertowego. W tym samym roku album “Origins” wspiął się na szczyt szwajcarskiego notowania płyt.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Przedsprzedaż biletów na koncert wystartuje już jutro 31 sierpnia o godzinie 12:00.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA