Powstaje scena Live Aid do filmu o zespole Queen i Freddie Mercury

Powstaje scena Live Aid do filmu o zespole Queen i Freddie Mercury

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu kinowej biografii zespołu Queen, “Bohemian Rhapsody”.

Gitarzysta rockowej legendy, Brian May, podzielił się fotką ukazującą odtworzoną scenę z wielkiego charytatywnego koncertu Live Aid z 1985. – Live Aid znów istnieje – napisał. – To cud. Zdjęcie znajduje się na Twitterze.

Przypomnijmy, że Rami Malek (“Mr. Robot”) wcieli się we Freddiego Mercury’ego, Gwilym Lee (“Jamestown”) pojawi się jako Brian May, Ben Hardy (“X-Men: Apocalypse”) jako Roger Taylor a Joe Mazzello (“The Social Network”) jako John Deacon.

Za kamerą obrazu stanie specjalista od X-Menów, Bryan Singer (“Podejrzani”). Anthony McCarten napisał najnowszą wersję scenariusza. – Rami ma świetną prezencję i jest bardzo zaangażowany w projekt- mówili jakoś czas temu muzycy Queen. – Już stał się Freddiem, co jest wspaniałe.

Gitarzysta Brian May i perkusista Queen, Roger Taylor oraz Robert De Niro pracują jako producenci wykonawczy. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2018 roku.

Zasadnicze zdjęcia zaplanowano na połowę września w Londynie.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions”, “Under Pressure”, “Radio Ga Ga”, “A Kind Of Magic”, “I Want It All” czy “Innuendo”.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Poniżej można przypomnieć sobie pamiętny występ z dobroczynnego show.

zespoły weselne