Tim Roth i Christina Hendricks w niewielkim miasteczku (WIDEO)

Tim Roth wraca na mały ekran. Gwiazdor “Magii kłamstw” wystąpił w produkcji “Tin Star”, której zwiastun właśnie trafił do sieci.

Głównym bohaterem produkcji Tin Star jest Jim Worth, były brytyjski detektyw, który pracuje teraz w małym miasteczku Little Big Bear jako szef policji. Przenosi się tam z rodziną w poszukiwaniu lepszego życia. Zamiast sielanki czeka go jednak mierzenie się z morderstwem, żałobą i zemstą. Mężczyzna zrobi wszystko, by uratować miasto, nim wejdzie we władanie mafijnych bossów, po tym, jak nieopodal powstała rafineria.

W cyklu realizowanym przez Amazon występują również Christina Hendricks, Genevieve O’Reilly, Christopher Heyerdahl i Abigail Lawrie.

Rowan Joffe (“Amerykanin”, “28 tygodni później”) napisał scenariusz. Ostatnia premiera kinowa z udziałem Christiny Hendricks to “Ustawka”. Wcześniej aktorkę można było oglądać w “Zoolanderze 2” i “Neon Demon”.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Tim Roth ostatnio występował w serialu “Twin Peaks”. Christinę Hendricks, gwiazdę cyklu “Mad Men”, ostatnio można było podziwiać w filmach “Ustawka” i “Zły Mikołaj 2”.

https://www.youtube.com/watch?v=amfHCGEIy-I

zespoły weselne