Jeszcze bardziej tajemniczy teaser serialu Belfer (WIDEO)

Canal+ zaprezentował kolejną zapowiedź 2. sezonu serialu “Belfer”. Jest jeszcze bardziej tajemniczo.

Serial Belfer: Po klipie, w którym widzieliśmy belfra skradającego się z gaśnicą na szkolnym korytarzu, do sieci trafiło nowe wideo. Teaser ukazujący mężczyznę leżącego w wykopanym dole znajduje się pod koniec wpisu.

Do głównej roli, Pawła Zawadzkiego, powraca Maciej Stuhr. Mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W nowym mieście belfer spotka bohaterów granych między innymi przez Aleksandrę Konieczną (“Ostatnia rodzina”), Mirosława Haniszewskiego (“Jestem mordercą”), Philippe’a Tłokińskiego (“Noc Walpurgi”), Stefana Pawłowskiego (“O mnie się nie martw”), Aleksandrę Domańską (“Pod Mocnym Aniołem”), Krystiana Pestę (“Lekarze”), Radosława Krzyżowskiego czy Annę Smołowik. Aktorzy dołączyli tym samym do Zofii Wichłacz, Michaliny Łabacz, Elizy Rycembel i Szymona Piotra Warszawskiego, którzy wcielili się w kluczowe role.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia.

Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz (“Karbala”, “Lincz”) oraz Maciej Bochniak (“Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

Nowe odcinki serialu Belfer emitowane będą od 22 października 2017, w każdą niedzielę o 21:30.

zespoły weselne