MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyAcid Drinkers zapraszają na koncerty!

Acid Drinkers zapraszają na koncerty!
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Acid Drinkers ruszają w kolejną trasę koncertową i przedstawiają listę miast, które odwiedzą. „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce!

Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno – jesień i zima od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową! „Trzeba im brutalnie dopieścić uszy”- komentuje trasę lider zespół Tomasz „Titus” Pukacki.

REKLAMA

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej.

Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

Materiały promocyjne partnera

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat.

Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Pierwsza odsłona trasy „Headbanger’s Delight Tour” odbędzie się od października do grudnia 2015. Zespół już w tej chwili zapowiada kontynuowanie trasy również w roku 2016.

Lista miast prezentuje się następująco:
09.10 – Iława – Loft 66
10.10 – Olsztyn – Andergrant
11.10 – Koszalin – Kreślarnia
16.10 – Suwałki – Warka
17.10 – Ełk – ECK
18.10 – Gdańsk – Kwadratowa
24.10 – Dzierżoniów – DOK
13.11 – Zabrze – CK Wiatrak
14.11 – Kraków – Fabryka
15.11 – TBA
27.11 – Warszawa – Palladium
28.11 – TBA
29.11 – Toruń – Od Nowa
04.12 – Lublin – Graffiti
05.12 – Bielsko-Biała – Rudeboy
06.12 – Częstochowa – Galeria Teatr From Poland
18.12 – Łódź – Bedroom Club
19.12 – Wrocław – Stary Klasztor
20.12 – Szklarska Poręba – Jazgot

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA