Szu Szu Szu to nowy projekt na rynku muzycznym! Nowoczesne brzmienie – kompilacja muzyki pop i dance, z wykorzystaniem sekcji dętej oraz smyczkowej tworzą niesamowitą energetyczną atmosferę

Szu Szu Szu
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Szu Szu Szu to projekt solowy Sławka Szudrowicza (kompozytora, muzyka, współzałożyciela takich zespołów jak Kto To, Photony czy Centrum Uśmiechu), który w sposób humorystyczny, ma na celu zwrócenie uwagi na absurdy, z którymi codziennie przychodzi zetknąć się każdemu z nas.

Teksty, utrzymane w klimacie satyry, w dobitny sposób zwracają uwagę na to, co większość ludzi obserwuje, doświadcza… ale nie zawsze o tym głośno mówi, stąd też geneza nazwy zespołu.

Poza tym, trójczłonowa nazwa, to nic innego jak początek nazwiska pomysłodawcy zespołu, Sławka Szudrowicza i jego córek, współtworzących zespół.

Bogate brzmienie, jest efektem współpracy około 14 muzyków. Do udziału w projekcie zostało zaproszonych wielu znanych i cenionych artystów – Mirosław Kowalik (basista Raz, Dwa, Trzy), Jan Trebunia-Tutka, Tomek Mazur, Józek Zatwarnicki (sekcja dęta Maleo Reggae Rockers), a także Bogusław Sawicki (Polskie Radio Program Pierwszy).

Brzmienie zespołu dopełnia Romek Matecha, wokalista potrafiący odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych – począwszy od muzyki klasycznej, kończąc na mocnych riffach gitarowych.

Nowoczesne brzmienie utworów – kompilacja muzyki pop i dance, z wykorzystaniem sekcji dętej oraz smyczkowej – współgra z odniesieniami do polskiej muzyki ludowej.

Do pierwszego singla, pt. „Bohater XXI”, powstał teledysk, w którym główną rolę zagrał legnicki aktor Paweł Wolak, zaś zdjęcia wykonano w pałacu w Wojanowie. Utwór emitowany był nie tylko w rozgłosniach radiowych w Polsce, ale również w polonijnych : w Chicago, Paryżu, Kanadzie czy Szkocji.

ZOBACZ DEBIUTANCKI TELEDYSK
SZU SZU SZU – BOHATER XXI

Członkowie zespołu Szu Szu Szu:
Mirek Kowalik
Magda Ksiądzyna
Paweł Kurek
Romek Matecha
Tomek Mazur
Adam Rorat
Asia Szudrowicz
Paulina Szudrowicz
Sławek Szudrowicz
Józek Zatwarnicki
Jola Żukiewicz

13 września br. premierę miał drugi singiel, zatytułowany „Obrazkowe czytanie”. Tym razem, w żartobliwy sposób w piosence poruszana jest problematyka obecnego stanu czytelnictwa. W rolę narratora wcielił się Bogdan Sawicki – dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia.

NAJNOWSZY SINGIEL
SZU SZU SZU – OBRAZKOWE CZYTANIE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!