MUZOTAKTNEWSYSerialeCher w najnowszej odsłodnie serialu American Horror Story

Cher w najnowszej odsłodnie serialu American Horror Story
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wiele wskazuje na to, iż w najnowszej odsłonie antologicznego serialu “American Horror Story” zobaczymy Cher.

Jak podaje serwis Uproxx.com, Cher będzie kolejną gwiazdą popu, którą zobaczymy w produkcji Ryana Murphy’ego. We wcześniejszych odsłonach wystąpili Stevie Nicks w “Coven”, Lady Gaga w “Hotel” i “Roanoke” oraz Adam Levine w “Asylum”. Teraz w “American Horror Story: Cult” w nieujawnionej na razie roli ma pojawić się Cher, a także jej syn Chaz Bono, który zadebiutował już w poprzedniej części.

REKLAMA

Wokalistkę ostatnio widywano w towarzystwie twórców serii. Na Twitterze zapowiedziała też projekt-niespodziankę.

Przypomnijmy, że nowy sezon nawiązywać będzie do ostatniej kampanii i rywalizacji między Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Twórca cyklu, Ryan Murphy, uściślił jednak, że na ekranie nie zobaczymy kandydatów Republikanów i Demokratów.

Materiały promocyjne partnera

W obsadzie znaleźli się Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes i Adina Porter. Ryan Murphy zapowiedział też, że wróci postać przerażającego klauna. Ponadto angaż otrzymała Lena Dunham (“Dziewczyny”).

Premierę “American Horror Story: Cult” wyznaczono na 5 września.

Cher ma na koncie udział w filmach “Maska”, “Burleska”, “Czarownice z Eastwick”, “Syreny” czy “Wpływ księżyca”, który przyniósł jej Oscara.

▸ Przeczytaj również: Polski wokalista poślubił Miss Egzotica (ZDJĘCIA)

71-latka kojarzona jest głównie ze swych dokonań muzycznych. Artystka wylansowała przeboje “I Got You Babe” (nagrany z mężem Sonnym Bono), “Bang Bang (My Baby Shot Me Down)”, “Believe”, “The Shoop Shoop Song (It’s in His Kiss)”, “Love and Understanding” czy “If I Could Turn Back Time”.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA