ASH prezentuje nowy teledysk do singla “Kablammo”, który został nakręcony w Tokyo!

ASH
okładka nowego singla ASH

Tim, Mark i Rick wydali swój ostatni album „Kablammo!” w maju tego roku. Nowym singlem promującym płytę jest utwór „Machinery” opisany przez Tima jako „prawdopodobnie najbardziej indie popowa piosenka na płycie, która mówi o współczesnym człowieku próbującym znaleźć kogoś bliskiego.

To jeden z ostatnich utworów nad, którym pracowaliśmy i piękna melodia”. Teledysk do „Machinery”, który wyreżyserowali Pedro Inoue i Sayaka Nagane, pokazuje Tima Wheelera szalejącego na karaoke w Tokyo.

Od poprzedniej płyty Ash minęło już 8 lat. Nowy krążek uchwycił żywy charakter zespołu i został okrzyknięty najlepszym albumem od czasu „Free All Angels”.

Po wyprzedanej trasie w Wielkiej Brytanii i letnich festiwalach na całym świecie (m.in. Reading i Leeds), Ash wyruszy w trasę koncertową, podczas której zagra w klubach na całym świecie.

ZOBACZ TELEDYSK
ASH – MACHINERY

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...