MUZOTAKTNEWSYGwiazdyPoznajcie małą Mariah Carey (All I Want for Christmas is You)

Poznajcie małą Mariah Carey (All I Want for Christmas is You)
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Mariah Carey zaprezentowała zdjęcie Małej Mariah, bohaterki animacji “All I Want for Christmas is You”.

Poznajcie małą Mariah Carey! Dziewczynka w niczym nie przypomina lubiącej głębokie dekolty diwy. Ubrana jest w niebieski płaszczyk i kaszkiet z pomponem. Zdjęcie animowanej bohaterki i pieska ze śniegu można zobaczyć na Twitterze wokalistki.

REKLAMA

Film ma – tak jak przebój – stać się bożonarodzeniowym klasykiem. – Jestem przeszczęśliwa, że mogę powiedzieć historię powstania piosenki nowym pokoleniom rodzin – przyznała gwiazda.

W produkcji poza Carey głosów postaciom użyczają Breanna Yde, Henry Winkler, Lacey Chabert, Phil Morris, Laya Hayes i Keiko Agena. Za reżyserię odpowiada Guy Vasilovich (“Lego Star Wars”), a scenariusz napisała Temple Mathews (“Mała Syrenka 2: Powrót do morza”).

Materiały promocyjne partnera

Obraz dostępny będzie na DVD, Blue-Rayu i w formacie cyfrowym na święta 2017 roku.

Pochodzący z 1994 roku “All I Want for Christmas is You” rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Amerykanka wydała już zainspirowana piosenką książkę dla dzieci.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy.

Jej ostatnia regularna płyta to “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu “Imperium”. Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, “Świat Mariah”.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA