Robert Pattinson w klipie Iggy Pop i Oneohtrix Point Never

Robert Pattinson wystąpił w teledysku do utworu “The Pure And The Damned”, którego twórcami są Iggy Pop i Oneohtrix Point Never.

– Świetnie się bawiłem – zapewniała punkowy gwiazdor, który pojawił się gościnnie w piosence “The Pure And The Damned”. – To było spore muzyczne wyzwanie.

Numer pochodzi z soundtracku do filmu “Good Time” z Robertem Pattinsonem i Jennifer Jason Leigh. Za muzykę do obrazu Daniel Lopatin, jak naprawdę nazywa się artysta, zdobył Soundtrack Award podczas 70. Międzynarodowego Festiwalu w Cannes.

Teraz do nagrania “The Pure And The Damned” opublikowano klip, który nakręcili Josh i Benny Safdie. Pattinson i Benny ponownie wcielili się w postaci z filmu “Good Time”, ale tym razem akcja nie dzieje się w Nowym Jorku, lecz w chacie w lesie.

Kryminał “Good Time” opowiada o pewnym chłopaku (Robert Pattinson), który wyrusza do Nowego Jorku, by wyciągnąć młodszego brata z więzienia. Za reżyserię odpowiadają Ben Safdie i Joshua Safdie. Trailer produkcji z fragmentem muzyki Oneohtrix Point Never można obejrzeć pod tym adresem.

Lubujący się w loopowanych partiach syntezatorów Oneohtrix Point Never swój ostatni longplay, “Garden of Delete” z 2015 roku, określa jako rockowy. Mamy tu syntezatory udające gitarowe riffy, połamane bity, zmiany tempa. Muzyk gościł w 2016 roku na festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Jako kompozytor pracował przy filmach “Bling Ring” czy “Partisan”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

Iggy Pop to wpływowy punkowy twórca, choć w swej wieloletniej karierze sięgał po rock, new wave, jazz czy blues.

W 2010 razem z zespołem The Stooges został wprowadzony do Rock and Roll Hall Of Fame. Jim Jarmusch niedawno nakręcił dokument o grupie – “Gimme Danger. Pop ostatnio nagrał z Dangerem Mouse’em nominowany do Złotego Globu numer “Gold” do tak samo zatytułowanego filmu z Matthew McConaugheyem. Wystąpił też w najnowszym dziele Terrence’a Malicka, “Song to Song”.

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!