MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyThe Winery Dogs opowiadają o nowym albumie!

The Winery Dogs opowiadają o nowym albumie!
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nowy album zespołu THE WINERY DOGS „The Hot Streak” ukaże się już za kilka dni.

To druga płyta zespołu, który tworzą Richie Kotzen – wokal, gitara, Mike Portnoy – perkusja i Billy Sheehan – bas. Muzycy przygotowali serię krótkich filmików „Track by track”, które publikują w sieci.

REKLAMA

Video na temat pierwszego kawałka z płyty, „Oblivion”. „Myślę, że przenieśliśmy zespół na inny poziom” mówi Richie Kotzen. „Kompozycje na tej płycie są lepsze, niż na naszym pierwszym albumie. Czuję, że ta muzyka i teksty są mi bliższe. Poszerzyliśmy muzyczne horyzonty zespołu i poszliśmy do przodu”.

Mike Portnoy dodaje „Wszystko na tym albumie było bardziej wspólne niż na pierwszej płycie. To naturalna chemia. Nasza trójka świetnie się ze sobą dogaduje muzycznie i na poziomie osobistym. Celem tego zespołu jest pisanie chwytliwych piosenek”.

Materiały promocyjne partnera

„Cieszę się, że nie robimy muzyki, której się od nas oczekuje; piosenek, które naturalnie kojarzą się z naszym pierwszym albumem” kończy Billy Sheehan. „Część utworów jest inna, wypróbowaliśmy nowe rzeczy. Musisz to robić jeżeli chcesz się rozwijać”.

Trio pojawiło się na rockowej scenie w lipcu 2013 roku wraz z premierą ich pierwszej płyty. Album zatytułowany po prostu „The Winery Dogs” został wyprodukowany przez zespół.

Krążek zadebiutował na liście Billboardu Top Alternative Albums na pozycji nr 3, Top Independent Albums na pozycji nr 4, Top Rock Albums na pozycji nr 5, Top Internet Albums na pozycji nr 8 i Top 200 Albums na pozycji nr 27. Po premierze zespół zagrał wyprzedaną światową trasę koncertową.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
THE WINERY DOGS – OBLIVION

https://www.youtube.com/watch?v=olJ6G8xHMQo

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA