Rami Malek jako Freddie Mercury z Queen (ZDJĘCIE)

Bohemian Rhapsody Freddie Mercury Queen
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu filmu “Bohemian Rhapsody”, czyli kinowej biografii zespołu Queen. Rami Malek jako Freddie Mercury.

Na zaprezentowanej fotce widzimy postać Freddiego Mercury’ego w doskonale znanej pozie koncertowej. W charyzmatycznego frontmana rockowej kapeli wciela się Rami Malek, który zasłynął za sprawą serialu “Mr. Robot”.

Przypomnijmy, że Gwilym Lee (“Jamestown”) pojawi się w obrazie jako Brian May, Ben Hardy (“X-Men: Apocalypse”) jako Roger Taylor a Joe Mazzello (“The Social Network”) jako John Deacon. Ponadto Allen Leech wcieli się w Paula Prentera, początkowo przyjaciela i menedżera Freddiego Mercury’ego, który później zdradził swego klienta i sprzedał gazetom informacje na temat prywatnego życia muzyka.

Za kamerą obrazu staje specjalista od X-Menów, Bryan Singer (“Podejrzani”). Anthony McCarten napisał najnowszą wersję scenariusza.

Gitarzysta Brian May i perkusista Queen, Roger Taylor oraz Robert De Niro pracują jako producenci wykonawczy. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions”, “Under Pressure”, “Radio Ga Ga”, “A Kind Of Magic”, “I Want It All” czy “Innuendo”.

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Jak aktor wygląda jako wokalista Queen, można przekonać się poniżej.

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...