MUZOTAKTNEWSYSerialeSerial Narcos w wersji muzycznej

Serial Narcos w wersji muzycznej
S

REKLAMA
REKLAMA

Fani serialu „Narcos” mogą teraz cieszyć się ścieżką dźwiękową z produkcji. Do sieci trafił właśnie soundtrack do produkcji o potężnych, kolumbijskich kartelach narkotykowych.

Cykl „Narcos” podbił serca widzów, także polskich. Wielka w tym zasługa nie tylko scenariusza i aktorów – serial zdobył łącznie 16 nominacji m.in. do nagrody Golden Globes 2016, Primetime Emmy Awards czy BAFTA Awards – ale też doskonałej, ścieżki muzycznej, za którą serial został nagrodzony przez Guild of Music Supervisors Awards 2016 w kategorii Best Music Supervision in a Television Drama 2016.

W serwisie streamingowym TIDAL można już posłuchać nie tylko muzyki do poprzednich części serialu, ale także do najnowszej, trzeciej serii, która swoją premierę w Polsce miała w piątek 1 września 2017.

REKLAMA

Za niepokojąco nastrojową muzyką do „Narcos” stoi kompozytor Pedro Bromfman, 41-letni, rudobrody brazylijski muzyk, którego przygoda z filmem trwa już od ponad 10 lat.

Bromfman ma bowiem na koncie już kilkanaście zrealizowanych projektów filmowo-muzycznych, w tym ścieżki dźwiękowe do takich filmów, jak „Robocop” czy „Max Payne 3”.

Poniżej linki:
„Narcos – Deluxe Edition”
„Narcos – Original Soundtrack”
„Narcos: Season 3”

Bohaterami nadchodzącej odsłony są: Gilberto Rodriguez Orejuela (w tej roli Damian Alcazar) szef wszystkich szefów, przewodzący kartelem z Cali; Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis) współtwórca sukcesu kartelu i brat Gilberto, Pacho Herrera (Alberto Ammann) płatny zabójca, odpowiedzialny za międzynarodową dystrybucji i Chepe Santacruz Londono (Pepe Rapazote) zarządzający „oddziałem” kartelu w Nowym Jorku.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA