Linia życia: Ellen Page doświadcza śmierci klinicznej

W sieci zadebiutował nowy zwiastun “Linii życia”, remake’u filmu z 1990 roku. W głównych rolach grają m.in. Ellen Page, Diego Luna i Nina Dobrev.

Przypomnijmy, że bohaterami oryginału byli studenci medycyny, którzy postanawiają sprawdzić, czy istnieje życie po śmierci. W tym celu wprowadzają się w stan śmierci klinicznej. W nowej wersji poznamy kolejną grupę śmiałków, którzy chcą przeprowadzać na sobie niebezpieczne eksperymenty.

Obok Ellen Page, Diego Luny, Niny Dobrev, Jamesa Nortona i Kierseya Clemonsa znalazł się Kiefer Sutherland, który powróci do swojej roli sprzed lat – Nelsona. Teraz jego bohater będzie wykładowcą na medycynie.

Horror wyreżyserował Niels Arden Oplev na podstawie scenariusza Bena Ripleya. Światowa (także polska) premiera zapowiedziana została już na 29 września.

Obok Kiefera Sutherlanda w oryginale grali Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon. Za reżyserię odpowiadał Joel Schumacher.

Nowy zwiastun, który obejrzeć można poniżej wprowadza widzów w klimat produkcji – gdzieś pomiędzy thrillerem i narkotyczną wizją.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne