Nowy utwór grupy Primus z płyty “The Desaturating Seven”

Nowy utwór grupy Primus z płyty
pobierz
pobierz
pobierz

Grupa Primus zbliża się do premiery dziewiątej płyty “The Desaturating Seven”. W ramach zachęty Les Claypool i spółka podzielili się kolejnym nagraniem.

Po singlu “The Seven”, do sieci trafił numer “The Scheme”. Pulsującego basową energią kawałka można posłuchać pod koniec wpisu.

– Ta płyta to nasz powrót do progresywnych korzeni – opowiada lider bandu, Les Claypool. – Do Rush, Yes, King Crimson i tym podobnych. To album nieco cięższy niż poprzedni. Najbardziej złożony ze wszystkich, które nagraliśmy.

“The Desaturating Seven” ukaże się 29 września. Będzie to pierwszy od 22 lat materiał alternatywnej formacji nagrany w składzie Les Claypool (wokal, bas), Larry LaLonde (gitara) i Tim Alexander (perkusja).

Oto tracklista:
1. The Valley
2. The Seven
3. The Trek
4. The Scheme
5. The Dream
6. The Storm
7. The Ends?

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

Primus to dowodzona przez basistę Lesa Claypoola grupa, której twórczość balansuje na granicy rocka, funku i metalu.

Wydane przez nią albumy “Sailing the Seas of Cheese” oraz “Pork Soda” pokryły się w Stanach Zjednoczonych platyną. Kapela jest także autorem tematu przewodniego do serialu animowanego “Miasteczko South Park”. Ostatnie dotąd studyjne wydawnictwo bandu to “Primus & the Chocolate Factory with the Fungi Ensemble” z 2014 roku.

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | billboard
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Primus
PODZIEL SIĘ