John Legend i Netflix z konkurencją dla “American Idol”

John Legend
John Legend fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do coraz większego grona produkcji, nad którymi pracuje Netflix, dołączył projekt Johna Legenda. Chodzi o konkurs muzyczny “Rhythm & Flow”.

Produkcja będzie miała konkurować z podobnymi programami, które realizowane są przez amerykańskie stacje telewizyjne – Fox, ABC i NBC. Nad projektem John Legend pracuje razem z Jeffem Gaspinem, byłym szefem NBC.

“Rythm & Flow” ma być raczej typowym programem rozrywkowym, w którym najzdolniejsi ludzie otrzymają szansę na dalszy rozwój kariery. Wyróżnikiem będzie skupienie na hip-hopie. Dla Netfliksa, który w ostatnich dniach ogłosił zaangażowanie w szereg filmów i seriali, będzie to pierwszy tego typu projekt.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

John Legend to amerykański wokalista nagrodzony 10 statuetkami Grammy. Współpracował z Kanye Westem, Alicią Keys czy Jayem Z. Jego debiut “Get Lifted” z 2004 roku pokrył się w USA dwukrotną platyną.

Ostatnia płyta Amerykanina to “Love in the Future” z sierpnia 2013 roku. Artysta zdobył Oscara i Złoty Glob za piosenkę “Glory”, którą nagrał z Commonem do dramatu “Selma”.

Nagrał też piosenkę “One Woman Man” do filmu “Ciemniejsza strona Greya” oraz wziął udział w musicalu “La la land”. Najnowsza płyta Amerykanina to “Darkness and Light” z grudnia 2016 roku.

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...