Mariah Carey zapowiada animowane “All I Want For Christmas Is You”

pobierz
pobierz
pobierz

Mariah Carey opublikowała pierwszy klip zapowiadający animację “All I Want For Christmas Is You”, w której użycza głosu głównej bohaterce i oczywiście śpiewa.

Mariah Carey zapowiada animowane “All I Want For Christmas Is You”. – Opowiem wam historię mojej pierwszej miłości – słyszymy w zwiastunie. – To wydarzyło się w Boże Narodzenie.

Film ma – tak jak przebój – stać się bożonarodzeniowym klasykiem. – Jestem przeszczęśliwa, że mogę powiedzieć historię powstania piosenki nowym pokoleniom rodzin – przyznała gwiazda.

W produkcji poza Mariah Carey głosów postaciom użyczają Breanna Yde, Henry Winkler, Lacey Chabert, Phil Morris, Laya Hayes i Keiko Agena. Za reżyserię odpowiada Guy Vasilovich (“Lego Star Wars”), a scenariusz napisała Temple Mathews (“Mała Syrenka 2: Powrót do morza”).

Obraz dostępny będzie na DVD, Blue-Rayu i w formacie cyfrowym na święta 2017 roku.

Pochodzący z 1994 roku “All I Want for Christmas is You” rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Amerykanka wydała już zainspirowana piosenką książkę dla dzieci.

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy.

Jej ostatnia regularna płyta to “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu “Imperium”. Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, “Świat Mariah”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ