Chris Pine jako król wyjęty spod prawa (Outlaw King)

Chris Pine jako król wyjęty spod prawa (Outlaw King)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Netflix przedstawił pierwsze zdjęcie Chrisa Pine w filmie “Outlaw King” w roli szkockiego króla Roberta Bruce’a, później znanego jako Robert I.

Robert I rządził Szkocją w latach 1306-1329. Znany był pod przydomkiem “Waleczne Serce”, który ostatnio jest przypisywany Williamowi Wallace’owi, głównemu bohaterowi głośnego obrazu Mela Gibsona.

Zdjęcie, które obejrzeć można pod tym adresem na razie wiele nie ujawnia. Bohater przemierza las, prowadząc za sobą konia.

Przypomnijmy, że w obsadzie znaleźli się również Aaron Taylor-Johnson, który zagra rycerza Jamesa Douglasa, doradcę monarchy, oraz Billy Howle, który wcieli się w księcia Walii, konkurującego o tron z Robetem Bruce’em. Florence Pugh przypadła główna rola kobieca.

Reżyserią zajął się David Mackenzie (“Aż do piekła”), który jest również współautorem scenariusza. W zespole, który pracował nad fabułą znaleźli się ponadto Bash Doran, James MacInnes, Mark Bomback i David Harrower.

Premiera “Outlaw King” planowana jest na rok 2018.

Chrisa Pine’a mogliśmy w minione wakacje oglądać w “Wonder Woman”. Na marzec 2018 planowana jest premiera kolejnego filmu z jego udziałem – “Pułapki czasu”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne