MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJuliette Binoche i Robert Pattinson w Polsce! Co będą robić?

Juliette Binoche i Robert Pattinson w Polsce! Co będą robić?
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Juliette Binoche dołączyła do obsady filmu science fiction “High Life”, który powstanie m.in. w Polsce. W obsadzie znaleźli się już Robert Pattinson i Patricia Arquette.

Juliette Binoche i Robert Pattinson w Polsce! Obraz opowiadać będzie o grupie skazańców wysłanych w misję kosmiczną poza granice naszego układu słonecznego.

REKLAMA

W trakcie wyprawy na jej uczestnikach przeprowadzane są eksperymenty mające sprawdzić możliwość poczęcia i utrzymania życia w warunkach pozaziemskich.

Zamknięty w przestrzeni kosmicznego statku, mający opinię twardziela Monte (Robert Pattinson) odkrywa w sobie nieznane dotąd uczucie – miłość do urodzonej w wyniku zabiegu in vitro córki.

Materiały promocyjne partnera

Do obsady dołączyli teraz Juliette Binoche (“Angielski pacjent”, “Trzy kolory: Niebieski”, “Ghost in the Shell”), André Benjamin (“American Crime”), Lars Eidinger (“Sils Maria”), Agata Buzek (“Rewers”), Ewan Mitchell (“The Last Kingdom”), Jessie Ross (“The Frankenstein Chronicles”) i Claire Tran (“Valerian i miasto tysiąca planet”, “Lucy”).

Za kamerą stanie Claire Denis, wielokrotnie nagradzana francuska reżyserka, która doświadczenie zawodowe zdobywała na planach Costy-Gavrasa, Jima Jarmuscha i Wima Wendersa. Scenariusz “High Life” to dzieło samej Denis oraz Zadie Smith i Nicka Lairdema. Za zdjęcia do filmu odpowiadać będzie Agnes Godard.

Statek na potrzeby filmu zostanie zaprojektowany przez cenionego artystę Olafura Eliassona.

Muzyką zajmie się Stuart Staples, członek zespołu Tindersticks, który miał już szansę współpracować z reżyserką.

Juliette Binoche ostatnio można było podziwiać w filmach “Ghost in the Shell” oraz “mamy2mamy”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA