La La Land in concert – Kraków – wygraj podwójne zaproszenie

La La Land in concert - Kraków - wygraj bilety
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zobacz „La La Land” jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną! Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert La La Land, który odbędzie się w Krakowie 20 listopada br.. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

La La Land opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc…

Zwycięzca sześciu Oskarów, m.in. za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz siedmiu Złotych Globów w tym za najlepszy film.

La La Land in concert to orkiestra i zespół jazzowy na żywo!

„La La Land in Concert” to wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć unikalne, oryginalne wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda ze ścieżki dźwiękowej filmu, połączone z muzyką na żywo.

Ścieżka dźwiękowa do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy. Jak mówi dyrektor koncertu Richard Kraft, dzięki wydarzeniu możemy być częścią jedynego w swoim rodzaju doświadczenia koncertowego.

– Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy „La La Land”, było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia – mówi  reżyser filmu, Damien Chazelle.

Trasa „La La Land in Concert” obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję. Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, odbędzie się  26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

KONKURS MUZOTAKT.pl
WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA LA LA LAND IN CONCERT

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj podwójne zaproszenie na koncert La La Land. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i polubią nasz fanpage na Facebook’u.

Podaj tytuł dwóch filmów, w których Emma Stone zagrała główną rolę. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 4 listopada br. ([email protected])

„La La Land in Concert” w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 20 listopada 2017 r. o godz. 20:00

zespoły weselne