MUZOTAKTMUZYKANowy singielAdam Lambert: "Spędziłem w Polsce fantastyczne chwile"

Adam Lambert: “Spędziłem w Polsce fantastyczne chwile”
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Poland, thank you for a wonderful time. I had a blast!” – napisał Adam Lambert na swoim profilu na Fecbooku.

Amerykański artysta skomentował w ten sposób zamieszczony krótki z reportaż ze swojej sierpniowej wizyty w Polsce. Adam przyleciał do Polski na kilka dni pod koniec sierpnia 2015 roku.

REKLAMA

Jego wizyta poświęcona była w dużej mierze promocji trzeciej solowej płyty, “The Original High”, która cieszy się u nas wielkim powodzeniem. Zwłaszcza singlowa piosenka “Ghost Town”. Singel pokrył się u nas platyną, zaś teledysk do piosenki, w reżyserii Hype’a Williamsa (m.in. Kanye West, Will Smith, Busta Rhymes), jest najczęściej odtwarzany na świecie właśnie w Polsce!

Poza promocją albumu “The Original High” Adam Lambert uświetnił w Polsce galę rozdania ESKA Music Awards, która odbyła się w Hali Widowiskowej w Szczecinie. Wykonał tam przebój “Ghost Town”, drugi singiel ze swojej najnowszej płyty – “Another Lonely Night” oraz odebrał nagrodę dla “Najlepszego zagranicznego artysty 2015”. Filmik do obejrzenia pod TYM linkiem.

Materiały promocyjne partnera

Przypomnijmy, że płyta “The Original High” ukazała się w Polsce 15 czerwca 2015 roku nakładem Warner Music Poland. Piosenki Adam nagrywał w Sztokholmie i Los Angeles. Produkcją zajęli się Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster).

Panowie mają na koncie współpracę z Katy Perry, Maroon 5, Britney Spears, czy Kelly Clarkson. Lambert zaprosił do nagrań gości. W piosence “Rumors” słychać Szwedkę Tovę Lo. Zaś w “Lucy” pojawia się Brian May z Queen. Adam Lambert podczas swojej wizyty w Polsce nie próżnował. Można się o tym przekonać w reportażu, który artysta zamieścił na swoim Facebooku.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA