Agata Sobocińska powraca z nowym singlem i teledyskiem!

Agata Sobocińska przedstawia nowy singiel wraz z teledyskiem na zakończenie lata, który został nakręcony w malowniczej Barcelonie. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Agata Sobocińska to Artystka, której wcześniejsze utwory, tj. “Już na Zawsze” czy “Kolory” można usłyszeć na antenie ogólnopolskich rozgłośni radiowych m.in. Radia ESKA. Kompozytorem utworu jest Tomasz Biniek, a autorką tekstu sama Agata.

Piękny krajobraz przenosi do ciepłych, letnich chwil, które każdy z nas chce zatrzymać na zawsze. Teledysk czaruje zarówno pięknymi widokami hiszpańskiego miasta, jak i pozytywną energią, którą wokalistka promienieje w klipie.

Agata Sobocińska to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę pop.

Występuje wraz z zespołem, którego pomysłodawcą jest Tomasz Biniek, kompozytor muzyki i wieloletni manager. Frontmenka zespołu o oryginalnej barwie głosu, na co dzień skromna, scenicznie wulkan energii.

Na koncertach towarzyszą jej przystojni i utalentowani muzycy. Agata Sobocińska z zespołem koncertuje nieprzerwanie od wielu lat. Ma na swoim koncie dziesiątki koncertów plenerowych u boku największych wykonawców polskiej sceny muzycznej.

Przełomowy okazał się rok 2017, w którym zespół po debiucie teledyskiem do utworu „Już na Zawsze” wkroczył na antenę ogólnopolskiego Radia Eska. Przebojowa kompozycja zyskała sobie przychylność stacji radiowych. Zupełnie nowe utwory usłyszeć można podczas letniej trasy koncertowej promującej płytę zatytułowaną „Już Na Zawsze”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

ZOBACZ TELEDYSK
AGATA SOBOCIŃSKA – CHWILO TRWAJ

Tekst piosenki
Agata Sobocińska – Chwilo trwaj
Bez kompleksów cieszyć się
Spijać z ust słów słodki smak
Cieszyć się jednym tchem
I tak móc każdego dnia
Do końca świata istnieć już
Do grosza zbierać każdy grosz
Na szczęściu płynąć własnych złóż
W rękach mocno trzymać los
Chwilo trwaj
Ciesz mnie każdego dnia
Chwilo trwaj
Daj co najlepsze masz
Chwilo trwaj
Aż po świata kres
Chwilo trwaj
Po zachodzie plątać się
Biegać boso pośród traw
Ciągle bronić drogi swej
We włosach poczuć silny wiatr
Chwilo trwaj
Ciesz mnie każdego dnia
Chwilo trwaj
Daj co najlepsze masz
Chwilo trwaj
Aż po świata kres
Chwilo trwaj

zespoły weselne