MUZOTAKTNEWSYFilmSelena Gomez na planie filmu Woody'ego Allena (ZDJĘCIA)

Selena Gomez na planie filmu Woody’ego Allena (ZDJĘCIA)
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Powiększyła się obsada nowego filmu Woody’ego Allena. Do niezatytułowanego nadal dzieła dołączyli Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber, a także Selena Gomez.

Jak zwykle to bywa w przypadku obrazów nowojorczyka, nic nie wiadomo o fabule. Jedyna informacja jaka trafiła do mediów to, że ma to być opowieść o młodzieńczej miłości.

REKLAMA

Wcześniejszy wybór aktorów wydaje się potwierdzać tę wiadomość, bowiem udział potwierdzili już Timothée Chalamet, Elle Fanning i Selena Gomez.

Teraz dołączyli Annaleigh Ashford (“Kraina lodu”), Rebecca Hall (“Vicky Cristina Barcelona”), Cherry Jones (“American Crime”), Will Rogers (“Most szpiegów”), Kelly Rohrbach (“Słoneczny patrol”) oraz Jude Law (“Sherlock Holmes”), Diego Luna (“Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”) i Liev Schreiber (“Ray Donovan”).

Materiały promocyjne partnera

Woody Allen jeszcze do niedawna zajęty był swoim pierwszym serialem “Crisis in Six Scenes”, ale nie zamówiono kolejnego sezonu. Jego ostatnia kinowa produkcja to “Śmietanka towarzyska”.

Nim jednak poznamy film z Elle Fanning i Seleną Gomez, do kin trafi inne dzieło Allena – “Wonder Wheel”. Obraz doczeka się premiery 1 grudnia. W rolach głównych występują Kate Winslet, Justin Timberlake, James Belushi i Debi Mazar.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku. Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”.

Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana jest (jako producentka wykonawcza) w serial “13 Reasons Why”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

Teraz gwiazda dołączyła do obsady nowego filmu Woody’ego Allena. Wokalistka pojawi się u boku Timothée’ego Chalameta i Elle Fanning. Latem wokalistka wydała singiel “Fetish” z Gucci Mane’em.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

Selena Gomez na planie filmu Woody'ego Allena (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA