Pola Rise debiutuje! Od dziś będzie o niej głośniej

Pola Rise debiutuje! Od dziś będzie o niej głośniej
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Pola Rise uchyla rąbka tajemnicy i publikuje pierwszy klip, który zapowiada debiutancki album. Utwór “Hear You”, wyprodukowany przez Robota Kocha, zwiastuje krążek “Anywhere But Here”.

– “Hear You” to utwór, który opowiada o tym jak inni ludzie czy doświadczenia wpływają na decyzje, które podejmujemy w życiu – mówi Pola Rise.

– Mimo licznych prób odcięcia się od przeszłości – ona podąża za nami i jest jak echo, którego czasami wolelibyśmy nie słyszeć. Wielokrotnie zatracamy się w uciekaniu przed przeszłością, która podświadomie nami steruje i której bez wątpienia nie da się wymazać.

Debiutancki album artystki powstawał podczas licznych podróży. Nagrywając album, Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo.

Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: Robot Koch, kolektyw Nector, Loxe, Emiji, Manoid i Janek Pęczak, co nadało nagraniom unikatowego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps. Premiera planowana jest na początek 2018 roku.

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną.

Na EP-ce znalazły się takie utwory jak “Did You Sleep Last Night” czy “Soulless Dance”. Debiutancki minialbum został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność.

Porównywana do Björk, Lykke Li czy Banks – Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. Jeden z utworów znalazł się również na amerykańskiej składance BalconyTV wśród najlepszych wykonań live z całego świata.

Pola współpracowała z takimi artystami jak Loxe (producent brytyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, Manoid, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (Xxanaxx).

Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad 100 koncertów w Polsce i na świecie. (Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech). Zespół wystąpił również jako support Selah Sue, GusGus oraz Karin Park.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

ZOBACZ TELEDYSK
POLA RISE – HEAR YOU

Tekst piosenki
Pola Rise – Hear You
Do you wanna play with magic?
Foolish
you’re gonna lose control
tumble deeper, deeper
do you wanna drown in silence?
heartless
you can leave it all
become a wisher
wisher
I try to look upon your heart
it’s beating slower
and bleeding fast
try to hold back
salty tears
let you die in here
hear you
you’re an echo
cannot
let you go
/2x
Fear was the only thing that led you
precautions
took you off the track
showed your weakness
weakness
Life tore your heart out
ruthless
like the longest fight
obvious failure, failure
I try to look upon your heart
it’s beating slower
and bleeding fast
try to hold back
salty tears
let you die in here
hear you
you’re an echo
cannot
let you go
/2x

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | warner music poland
PODZIEL SIĘ