Grupa The The wraca na scenę i zapowiada nowe wydawnictwo

Grupa The The wraca na scenę i zapowiada nowe wydawnictwo
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Alernatywno-rockowy zespół The The zapowiedział pierwsze koncerty o 16 lat. W planach jest także nowe wydawnictwo i dokument o kapeli.

Składający się z trzech krążków box “Radio Cineola: Trilogy” zawierać będzie premierowe utwory oraz nowe wersje istniejących już nagrań grupy The The dowodzonej przez Matta Johnsona. Dzieła należy spodziewać się 20 października.

Jednocześnie zapowiedziano koncerty, które odbędą się 1 czerwca na duńskim festiwalu Heartland oraz 5 czerwca w londyńskim Royal Albert Hall.

Na tym nie koniec wieści z obozu The The. Zaplanowano ponadto pokazy dokumentalnego filmu “The Inertia Variations” o grupie. Odbędą się one w październiku w Wielkiej Brytanii.

W obrazie wykorzystano utwór “We Can’t Stop What’s Coming”, który zespół nagrał z Johnnym Marrem i wypuścił w kwietniu z okazji Dnia sklepu płytowego.

Wszystkie szczegóły dotyczące planów The The można znaleźć poniżej.

W ostatnich latach stojący za projektem The The Matt Johnson zajmował się muzyką filmową. Przygotował soundtracki do obrazów “Tony” i “Hyena” swego brata, Gerarda Johnsona, jak również dokumentu “Moonbug”.

Ostatni longplay grupy, “NakedSelf”, miał premierę w lutym 2000 roku. Kapela ma na koncie popularny w latach 90. numer “Dogs of Lust”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...