MUZOTAKTNEWSYFilmLiam Neeson: Dlaczego postanowił skończyć z kinem akcji?

Liam Neeson: Dlaczego postanowił skończyć z kinem akcji?
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zła wiadomość dla fanów sprytnych twardzieli, których grał Liam Neeson. Aktor zapowiedział, że nie będzie występował już w filmach sensacyjnych.

Liam Neeson w ostatnich latach kojarzony jest właśnie z kinem akcji i bardzo sprytnymi, bezkompromisowymi bohaterami. Jednym z nich był eks-agent CIA, Bryan Mills, którego sportretował w trzech obrazach z serii uprowadzona.

REKLAMA

Podobne role miał w produkcjach “Non-Stop” i “Krocząc wśród cieni”. Aktor, który latem skończył 65 lat ma już jednak dosyć ról wymagających kondycji i sprawności fizycznej.

– Mam 65 lat, ludzie w końcu przestaną to kupować – wyjaśnił.

Materiały promocyjne partnera

Przed nami na szczęście jeszcze dwa filmy z Neesonem, w których nie powinno brakować akcji. Pierwszy to, “The Commuter”, w którym Liam Neeson wcieli się w biznesmena wracającego do domu po dniu pracy w Nowym Jorku. Zwyczajna, codzienna podróż przybiera jednak niespodziewany obrót i mężczyzna zostaje wplątany w kryminalną intrygę.

Drugi nosi tytuł “Hard Powder”. Tym razem Irlandczyka zobaczymy jako kierowcę kierowcę odśnieżarki w małym miasteczku w Kolorado, którego syn został zabity.

W ramach zemsty Nel użyje swych wyjątkowych umiejętności, by zająć się lokalnym kartelem narkotykowym i jego szefem, którzy odpowiadają za śmierć chłopaka. Doprowadza to do wojny między mafią rdzennych Amerykanów, a młodym gangsterem zwanym Wikingiem.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA