Kiefer Sutherland znów przekracza linię życia

Studio Sony Pictures zaprezentowało nowy materiał promujący film “Flatliners”, będący remakiem “Linii życia” z 1990 roku. Znany z oryginału Kiefer Sutherland wraca w nowym filmie.

W spocie po raz pierwszy widzimy Kiefer Sutherland jako Nelsona Wrighta. Jest oczywiście dużo starszy, ale kitel wskazuje, iż nadal para się medycyną.

– Gram profesora uniwersyteckiego – mówił wcześniej aktor. – Będzie jasne, że jestem tą samą osobą, ale zmieniłem nazwisko i musiałem ogarnąć swoje życie po eksperymentach.

W nadchodzącym filmie występują Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton i Kiersey Clemons. Za kamerą stanął Niels Arden Oplev.

– We “Flatliners” pięcioro studentów medycyny, ma nadzieję dowiedzieć się, co kryje się po drugiej stronie życie, przeprowadzając niebezpieczne eksperymenty – czytamy w oficjalnym opisie nowego dzieła.

– Zatrzymując swe serca na pewien czas, każde z nich ociera się o śmierć. Eksperyment staje się jednak coraz bardziej niebezpieczny, a studenci zmuszeni zostają, by stawić czoła swej przeszłości a także zmierzyć się z paranormalnymi konsekwencjami przechodzenia na drugą stronę.

Premiera w USA została wyznaczona na 29 września 2017 roku.

W obrazie z 1990 roku wystąpili Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon. Za reżyserię odpowiadał Joel Schumacher.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

Spot zatytułowany “Defibrillator” znajduje się poniżej.

zespoły weselne