Enter Shikari zastąpieni przez klony (zobacz teledysk “Rabble Rouser”)

Mieszający rockową energię i elektronikę zespół Enter Shikari opublikował teledysk do najnowszego singla “Rabble Rouser”.

“Rabble Rouser” promuje nadchodzący album formacji Enter Shikari, “The Spark”. Krążek, będący piątym w dorobku Anglików, ukaże się już 22 września.

– To utwór zainspirowany wieloma gatunkami, na których się wychowywałem – mówi o nagraniu frontman Rou Reynolds. – Od jungle, przez garage i grime, po dubstep. Nie mogę się doczekać aż będziemy grać to na żywo.

W wideo do piosenki widzimy, jak muzycy zostają sklonowani.

Enter Shikari to brytyjski zespół założony w 2003 roku. Brytyjczycy jeszcze przed wydaniem płyty wyprzedali słynny londyński klub Astoria, będąc jednym z dwóch zespołów, którym udało się tego dokonać.

Debiutancki album kapeli, “Take to the Skies”, ukazał się 19 marca 2007 roku i był promowany singlami “Anything Can Happen in the Next Half Hour” czy “Jonny Sniper”.

Zaledwie tydzień po premierze, krążek osiągnął czwarte miejsce na liście Official UK Album Chart, sprzedając ponad 28 tysięcy egzemplarzy. Od tego czasu kapela wydała jeszcze trzy płyty, z których ostatnia to “Mindsweep”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

zespoły weselne