MUZOTAKTNEWSYFilmRidley Scott chce wszystkich pieniędzy świata (WIDEO)

Ridley Scott chce wszystkich pieniędzy świata (WIDEO)
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Premiera najnowszego filmu Ridleya Scotta – “Wszystkie pieniądze świata” (“All the Money in the World”) odbędzie się na zbliżającym się Festiwalu Amerykańskiego Instytutu Sztuki Filmowej – AFI Fest. Do sieci właśnie trafił zwiastun.

Zainspirowany prawdziwą historią obraz Ridley Scott zaprezentowany zostanie 16 listopada – na gali zamknięcia imprezy. Zdjęcia do filmu zakończyły się trzy tygodnie temu – we Włoszech. Obecnie reżyser zajęty jest pracami postprodukcyjnymi.

REKLAMA

Przypomnijmy, że dramat opowiadać będzie o porwaniu Johna Paula Getty’ego III i desperackich próbach jego matki Gail Harris (w tej roli Michelle Williams), by przekonać dziadka chłopca (Charlie Plummer) do zapłacenia okupu.

Potentat naftowy John Paul Getty Sr (Kevin Spacey), który uważany był za najbogatszego człowieka na świecie, początkowo nie chciał zgodzić się, by zapłacić porywaczom.

Materiały promocyjne partnera

Mark Wahlberg gra byłego agenta CIA – Fletchera Chase’a, który ma pomóc w odzyskaniu dziecka.

Scenariusz napisał David Scarpy. AFI Fest odbędzie się w dniach 9-16 listopada. Do amerykańskich kin “Wszystkie pieniądze świata” trafią 8 grudnia, a na polskie ekrany – 5 styczna 2018 roku.

Film Scotta nie jest jedyną produkcją, która odnosi się do głośnego porwania. Nad tematem pracuje również Danny Boyle. Historię przedstawi w serialu “Trust”, który realizuje dla telewizji FX. W produkcji wystąpi m.in. Donald Sutherland.

https://www.youtube.com/watch?v=Dp-_BuLANgA

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA